Tisk

V případě zájmu o vytvoření pohlednice s pexesem Vašeho města, vesnice, památky či zajímavého místa od Vás potřebujeme dodat fotografii (případně erb či logo) a na zadní stranu krátký text, kontakty a www.

Materiál je pohlednicový karton, přední strana leskle laminovaná, zadní strana černobílá

Celkový rozměr pohlednice je 10,5 x 20,3 cm (rozměr dílku pexesa je 5,2 x 5,2 cm)

Minimální náklad 100 ks. Grafický návrh je v ceně.

Tiskneme také kartičkové kalendáříky, vizitky, pohlednice, dárkové poukazy, infokartičky, záložky, PF, pexesa a kalendáře v malých nákladech (již od 150 ks) za velice příznivé ceny. V ceně produktů je i grafická úprava dle požadavků zákazníka. Nejsme plátci DPH.

Podrobnější nabídka na www.fotovizitka.cz

Proč právě u nás ?

Vše vyřídíte z klidu Vaší kanceláře nebo z domova. Podklady nám zašlete prostřednictvím e-mailu. Grafický návrh Vám zašleme zpět ke korektuře stejnou cestou.

Doručení realizované zakázky je prostřednictvím Obchodního balíku až do Vaší firmy.

GRAFICKÝ NÁVRH za který zaplatíte běžně 200,- Kč a více je unás ZDARMA

Mezi naše spokojené zákazníky z celé České republiky patří zejména městské a obecní úřady, masážní salony, řemeslníci, hotely a penziony, které nestojí o velké náklady tiskovin, které se hromadí, ale mají zájem o malé náklady kvalitních propagačních předmětů s aktuálními údaji.

Pokud nemáte představu jakou má mít  Vaše vizitka či pohled podobu, podívejte se prosím do naší fotogalerie, vyberte náhled který se Vám líbí a podle něho vytvoříme návrh z Vámi dodaných podkladů.